top of page

Mēs ticam, ka ikvienā cilvēkā ir apslēpts varens potenciāls. Mēs palīdzam šo potenciālu atklāt caur personības izaugsmes un aktīvās atpūtas pasākumiem.

KOMANDA

Personīgās produktivitātes un "high performance" treneris, vispusīgi veselīga dzīvesveida un personības izaugsmes kustības “HiPotential.lv” veidotājs, spēļu un atrakciju uzņēmuma "PlayPotential.lv" īpašnieks. LU Teoloģijas fakultātes maģistrantūras absolvents, fonda “Viegli” apbalvojuma “Laiks Ziedonim" vairākkārtējs nominants. 

 

 Ikdienā vada dažādus ar personības izaugsmi saistītus projektus uzņēmumiem, skolām, NVO, komandām un jauniešiem. 7 gadu garumā pētījis personīgās produktivitātes tēmu teorētiskā un praktiskā līmenī, apkopojot zināšanas no novadītajiem kursiem, nodarbībām, grāmatām, pētījumiem un personīgās pieredzes.

Kristaps Kravalis (kristapskravalis.com) - idejas autors un vadītājs, personības izaugsmes projektu koordinators.

Fiziskās aktivitātes un kustība ir bijusi būtiska Elīnas ikdienas sastāvdaļa jau no mazām dienām. Viņai vienmēr ir paticis nodarboties ar visdažādākajiem sporta veidiem, esot gatavai uzzināt un izmēģināt ko jaunu. Elīna vada treniņus jau vairāk kā divus gadus ar mērķi palīdzēt cilvēkiem arvien vairāk iemīlēt kustību un saprast, cik būtiska loma tai ir mūsu ikdienā un labsajūtā. Treniņu galvenais mērķis ir nostiprināt ķermeņa dziļo muskulatūru jeb korseti. Mūsdienās arvien vairāk cilvēki saskaras ar muguras problēmām un kā galvenais cēlonis ir vāja dziļā muskulatūra. Dziļā muskulatūra ir svarīga sastāvdaļa mūsu ikdienas kustībās, tā veido mūsu stāju un balsta mugurkaulu, tāpēc treniņos, ko vadu, tai tiek pievērsta īpaša nozīme.

Elīna Ermansone - sporta un aktīvās atpūtas projektu koordinatore, sertificēta fitnesa trenere.

bottom of page