PAR MUMS

Personīgās produktivitātes un "high performance" treneris, vispusīgi veselīga dzīvesveida un personības izaugsmes kustības “HiPotential.lv” veidotājs, PlayPotential.lv veidotājs. LU Teoloģijas fakultātes maģistrantūras absolvents, fonda “Viegli” apbalvojuma “Laiks Ziedonim 2017 un 2018” nominants. Ikdienā vada dažādus ar personības izaugsmi saistītus projektus jauniešiem, pieaugušajiem un uzņēmumiem. 5 gadu garumā pētījis produktivitātes tēmu teorētiskā un praktiskā līmenī, apkopojot zināšanas no novadītajiem kursiem, nodarbībām, grāmatām, pētījumiem un personīgās pieredzes.

Fiziskās aktivitātes un kustība ir bijusi būtiska Elīnas ikdienas sastāvdaļa jau no mazām dienām. Viņai vienmēr ir paticis nodarboties ar visdažādākajiem sporta veidiem, esot gatavai uzzināt un izmēģināt ko jaunu. Elīna vada treniņus jau vairāk kā divus gadus ar mērķi palīdzēt cilvēkiem arvien vairāk iemīlēt kustību un saprast, cik būtiska loma tai ir mūsu ikdienā un labsajūtā. Treniņu galvenais mērķis ir nostiprināt ķermeņa dziļo muskulatūru jeb korseti. Mūsdienās arvien vairāk cilvēki saskaras ar muguras problēmām un kā galvenais cēlonis ir vāja dziļā muskulatūra. Dziļā muskulatūra ir svarīga sastāvdaļa mūsu ikdienas kustībās, tā veido mūsu stāju un balsta mugurkaulu, tāpēc treniņos, ko vadu, tai tiek pievērsta īpaša nozīme.

KOMANDA

HiPotential.lv ir vispusīgi veselīga dzīvesveida un personības izaugsmes kustība, kas balstās pārliecībā par cilvēku kā holistisku būtni. Tas nozīmē, ka vesels, vienots cilvēks tiecas uz līdzsvarotām attiecībām starp vismaz 7 dimensijām.

Attīstot un līdzsvarojot šīs dimensijas, HiPotential.lv kustības dalībnieki atklāj un iepazīst (Hi!)  savu unikālo potenciālu (Potential).

 

Lai to veicinātu, regulāri piedāvājam:

Kristaps Kravalis - idejas autors un vadītājs, personības izaugsmes projektu koordinators, produktivitātes treneris - kristapskravalis.com

Elīna Ermansone - sporta projektu koordinatore, sertificēta #Core trenere

Fiziskā dimensija

veselību veicinošas fiziskās aktivitātes, veselīgs un sabalansēts uzturs, dzīves ritms un režīms, veselības profilakse un izvairīšanās no kaitīgiem ieradumiem.

Intelektuālā dimensija

prāta darbība, kas saistīta ne vien ar formālo izglītību, bet arī ar mūžizglītību, domāšanas procesa attīstīšanu, lēmumu pieņemšanas prasmi, kritisku un radošu prātu, kas atvērts jauniem atklājumiem.

Emocionālā dimensija

vērīgums pret emocijām, tās pieņemot, izprotot un pārvaldot.

Sociālā dimensija

spēja socializēties un veiksmīgi komunicēt, gūstot un sniedzot labumu savstarpējās attiecībās dažādos līmeņos.

Garīgā dimensija

savas dziļākās būtības, radības un Radītāja savstarpējās saiknes apziņa, kas piešķir dzīvei jēgpilnu virzību un personīgo transformāciju.

Profesionālā dimensija

apmierinātība un gandarījums par savu darbu un karjeras virzību, saskaņojot to ar personīgajām spējām, vērtībām un ieturot darba-atpūtas līdzsvaru.

 indivīda finansiālā stāvokļa subjektīvais un objektīvais statuss. Objektīvie rādītāji - indivīda ienākumi, zināšanas par finanšu instrumentiem, budžeta plānošana utt., subjektīvais - apmierinājums ar pašreizējo finansiālo situāciju.

Finansiālā dimensija

7 dimensijas

KONTAKTI

+371 28864248 

  • Facebook - White Circle

SIA "HiPotential.lv"

Daugavgrīvas iela 132 k-2-4, Rīga, LV-1055

Reģ. nr. 50203173251
Banka – Swedbank
Konta nr. – LV58HABA0551045760566

© HiPotential 2019

Jebkādu mājaslapas materiālu pilnīga vai daļēja izmantošana atļauta tikai ar rakstisku SIA "HiPotential.lv" vadības piekrišanu.