top of page
play ar ēnām png.png
play ar ēnām png.png

PAR PLAYPOTENTIAL

  “PlayPotential” ir platforma, kas radīta, lai ikviens cilvēks, no bērna līdz pieaugušajam, atklātu spēles potenciālu. Lai to veicinātu, piedāvājam dažādu spēļu nomu, aktivitāšu programmas un spēļu dienas.

 

    Tipiski spēlēšanos parasti saista ar bērnības laiku. Tomēr amerikāņu psihiatrs un spēles pētnieks Stjuarts Brauns (Dr. Stuart Brown) vairāk nekā 15 gadu pētījumu laikā lieliski ilustrē - spēle ir vitāli nepieciešama jebkura vecuma cilvēkam. Mēs esam dabiski radīti spēlei un tieši caur spēlēšanos jūtamies dzīvi.

 

    Spēles nepieciešamību cilvēka dzīvēi pierāda neskaitāmi bioloģiski, psiholoģiski, sociāli un neiroloģiski pētījumi. Spēle attīsta sociālās prasmes, inteliģenci, radošumu, spēju risināt problēmas, kā arī samazina nomāktības, depresijas un psihosomatisku saslimšanu risku. Regulāra spēlēšanās, iespējams, ir viens no labākajiem lēmumiem, ko dzīves laikā varam pieņemt! Tieši tā ir PlayPotential misija:

 "Palīdzēt ikvienam atklāt un piedzīvot spēles potenciālu."

Kristaps Kravalis.jpeg

Kristaps Kravalis

   Psihologs, teologs, “PlayPotential.lv” un “HiPotential.lv” veidotājs, aktivitāšu programmu izstrādātājs un vadītājs, lektors (kristapskravalis.com)

        Bērnības mīļākā spēle - “segu mājas būvēšana”. Kad pirms 7 gadiem pirmo reizi vadīju spēles bērnu nometnē, nevarēju iedomāties, cik nozīmīgu lomu tas spēlēs manā turpmākajā dzīvē. Pamazām sāku vadīt spēles un aktivitāšu programmas arī pieaugušajiem, uzņēmumiem un dažādām organizācijām. Tas ne tikai uzlādēja mani pašu, bet kļuva par efektīvu instrumentu dažādu mērķu sasniegšanai. Viena no lielākajām atklāsmēm bija spēles lielā loma mūsu psiholoģiskās veselības veicināšanai. Kā personīgās produktivitātes treneris varu apgalvot - ja vēlamies noturēt ilgtermiņa produktivitāti, mums ir jāatklāj spēles potenciāls!

bottom of page