top of page
play ar ēnām png.png
play ar ēnām png.png

PAR PLAYPOTENTIAL

  “PlayPotential” ir platforma, kas radīta, lai ikviens cilvēks, no bērna līdz pieaugušajam, atklātu spēles potenciālu. Lai to veicinātu, piedāvājam dažādu spēļu nomu, aktivitāšu programmas un spēļu dienas.

 

    Tipiski spēlēšanos parasti saista ar bērnības laiku. Tomēr amerikāņu psihiatrs un spēles pētnieks Stjuarts Brauns (Dr. Stuart Brown) vairāk nekā 15 gadu pētījumu laikā lieliski ilustrē - spēle ir vitāli nepieciešama jebkura vecuma cilvēkam. Mēs esam dabiski radīti spēlei un tieši spēlējoties varam sajusties dzīvi!

 

    Spēles nepieciešamību cilvēka dzīvēi pierāda neskaitāmi bioloģiski, psiholoģiski, sociāli un neiroloģiski pētījumi. Spēle attīsta sociālās prasmes, inteliģenci, radošumu, spēju risināt problēmas, kā arī samazina nomāktības, depresijas un psihosomatisku saslimšanu risku. Regulāra spēlēšanās, iespējams, ir viens no labākajiem lēmumiem, ko dzīves laikā varam pieņemt! Tieši tā ir PlayPotential misija:

 "Palīdzēt ikvienam atklāt un piedzīvot spēles potenciālu."

KOMANDA

Kristaps K FINAL_IMG_5465_edited.jpg

Kristaps Kravalis

   “PlayPotential.lv” un “HiPotential.lv” veidotājs, aktivitāšu programmu izstrādātājs un vadītājs, personīgās produktivitātes un “high performance” treneris, teoloģijas maģistrs.

        Bērnības mīļākā spēle - “segu mājas būvēšana”. Kad pirms 7 gadiem pirmo reizi vadīju spēles bērnu nometnē, nevarēju iedomāties, cik nozīmīgu lomu tas spēlēs manā turpmākajā dzīvē. Pamazām sāku vadīt spēles un aktivitāšu programmas arī pieaugušajiem, uzņēmumiem un dažādām organizācijām. Tas ne tikai uzlādēja mani pašu, bet kļuva par efektīvu instrumentu dažādu mērķu sasniegšanai. Viena no lielākajām atklāsmēm bija spēles lielā loma mūsu psiholoģiskās veselības veicināšanai. Kā personīgās produktivitātes treneris varu apgalvot - ja vēlamies noturēt ilgtermiņa produktivitāti, mums ir jāatklāj spēles potenciāls!

21231605_1827341154245916_17777480253752

Stefans Grants

Tehniskais prāts. Spēļu izstrādātājs. Inženierzinātņu students.

    Bērnības mīļākā spēle – bērnībā trenēju savu radošumu no pārpalikumiem radot ko jaunu. Mēdzu no citādāk nekam nederīgiem dēļu galiem sataisīt dažādas sevi izklaidējošas spēles – koka lidmašīnas, mašīnas un kuģu modeļus, mazas katapultas un rotaļlietu ceļamkrānus. Vēlāk savas izklaides dēļ aizrāvos ar fiziku. Tā kļuva par manu instrumentu, lai saprastu katru fizikālu lietu un procesu mijiedarbību ap mani, kuru kā bērns vēl nesapratu.

Spēle man kļuva par veidu, kā saprast pasauli.

10629533_582967055142579_300181414830241

Ulvis Kravalis

Aktivitāšu programmu treneris, pasākumu vadītājs, atraktīvais tips, pieredzes izglītības programmas koordinators Latvijas Starptautiskajā skolā, pedagogs un iedvesmotājs.

Mīļākā bērnības spēle - "12 kociņi", paslēpes ar detektīvelementiem, kurā liels prieks mijās ar augsto spēles spriedzi. Katra neatrastā cilvēka veiklība, izdoma un gatavība riskēt varēja dot iespēju visiem atrastajiem slēpties vēlreiz. Esmu ļoti azartisks un spēle līdz pat šim brīdim ir liels palīgs emocionālā līdzsvara attīstīšanā un noturībā. Tieši caur spēli varu droši un atklāti ieraudzīt savus īstos un cītīgi slēptos motīvus, lai ar tiem vēlāk strādātu un varētu kļūt iekšēji brīvāks.

bottom of page