top of page
Move - kustība labsajūtai

MOVE
kustība labsajūtai!

Treniņi vispārējai fiziskai attīstībai, ar uzsvaru uz muguras un dziļās muskulatūras nostiprināšanu

IMG_4320.JPG

MOVE treniņu platforma ir izveidota, lai nodrošinātu treniņu dalībniekus ar regulāriem un dažādiem, veselību un dzīves kvalitāti uzlabojošiem treniņu ierakstiem.

 

Ir pieejami vairāk kā treniņu ieraksti, sākot no 2021. gada janvāra līdz 2022. gada decembrim:

  • “Core” treniņi - vingrinājumi dziļajai muskulatūrai un ķermeņa centra nostiprināšanai;

  • Apļa treniņi - aeroba rakstura vingrinājumiem sirds veselībai + nostiprinoši vingrinājumi ķermeņa centram;

  • Funkcionālie treniņi - kustības apjomu palielinoši un mobilitāti veicinoši treniņi ar spēka elementiem un stiepšanos.

Treniņos tiek piedāvātas vingrinājumu alternatīvas, lai tajos varētu piedalīties gan iesācēji, gan atsācēji, gan arī regulāri sportotāji.

Kur notiek treniņi?

MOVE treniņos vari piedalīties tos skatoties ierakstā sev patīkamā vietā un laikā.

IMG_4429_edited.jpg

PAR TRENIŅU PLATFORMU

Kas nepieciešams treniņu sākšanai?

Viss kas tev nepieciešams treniņiem ir ierīce ar interneta savienojumu, uz kuras skatīties video (vieddtālrunis, dators, planšete, TV utt., ja piedalies tiešsaistē), apģērbs, kurā jūties ērti, kā arī paklājiņš vai cita ērta virsma.

PIEVIENOTIES IR VIENKĀRŠI:

      1. Spied uz “PIEVIENOTIES”;

      2.Reģistrējies ar savu Facebook vai Google kontu;

      3. Pēc reģistrācijas saņemsi e-pastu ar apmaksas norādījumiem. Lai saglabātu reģistrāciju treniņu platformā lūgums veikt apmaksu 3 dienu laikā pēc reģistrācijas.

SVARĪGI!

Reģistrējoties treniņu platformai, dalībnieks uzņemas pilnu atbildību par savu veselības stāvokli. Treniņu nodarbības paredzētas cilvēkiem bez hroniskām saslimšanām u.c. būtiskām veselības problēmām. Seko līdzi savai labsajūtai!

Ja neesi drošs, vai tavs veselības stāvoklis atļauj tev piedalīties treniņos - sazinies ar savu ģimenes ārstu vai speciālistu!

E-IMG_4558_edited.jpg

PAR MANI

Mani sauc Elīna Ermansone un es esmu sertificēta fitnesa trenere, kura šobrīd turpina savas mācības, lai kļūtu par veselības sporta speciālistu. Man patīk jebkāda veida kustības, bet īpaši mierīgās, patīk izmēģināt  jaunus kustību un treniņu veidus, patīk izaicinājumi un patīk iepazīt cilvēka organisma uzbūvi un tā fizioloģiju.

Vadu treniņus jau no 2015. gada un daru to, jo vairs nevaru iedomāties savu ikdienu bez kustības. Arī pirms kļuvu par treneri biju izmēģinājusi vairākus sporta veidus un dažādas grupu nodarbības, bet nevarēju atrast tādas, kur tiek domāts ne tikai par sasniegumiem, bet arī par paša treniņa dalībnieka veselību, labsajūtu un izaugsmi. Saskaroties ar muguras problēmām, sapratu, ka to ir iespējams novērst, informējot cilvēkus par sekām jau pirms viņi ar tām ir saskārušies, kā arī stāstot par pareizu vingrinājumu izpildi un to nozīmi.

 

Vienmēr priecājos saņemt dalībnieku atsauksmes. Bieži dzirdu, ka šie treniņi ir uzlabojuši viņu pašsajūtu, devuši iedvesmu un spēku kustībai, kā arī sajūt reālus uzlabojumus muguras veselībā, ko apstiprina arī viņu ārsti un fizioterapeiti.

ATSAUKSMES

   Domas par treniņu nepieciešamību sākās tad, kad nevarēju nosēdēt taisni ilgāk par 20 sekundēm. Tam visam klāt pievienojās arī sāpes mugurā un kājās (dēļ sēdoša darba pie datora, vecuma, liekā svara). Masāžas un fizioterapijas kursi palīdzēja tikai uz īsu brīdi. Tā kā pat nevarēju uztaisīt vienkāršu presīti, daudzas no piedāvātajām treniņu programmām bija par sarežģītu.

   Man paveicās, jo uzzināju par treneri Elīnu un viņas grupu. Protams, bija šaubas- grupā pamatā ir jaunieši, vai neizskatīšos smieklīgi. Šīs šaubas ātri pazuda un Elīna ļoti precīzi nodefinēja treniņu mērķi - VESELĪBA! Ātrus rezultātus nesolīja, un manuprāt, tas bija ļoti pareizi. Galvenais, nekaitēt savam ķermenim!

   Šobrīd pie Elīnas regulāri trenējos jau 4 gadus un rezultāts ir skaidri redzams - pēc pirmajiem treniņu mēnešiem pirmais ārsta-neirologa atzinums bija, ka vairs nav nepieciešams braukt uz sanatoriju ārstēties, beidzu dzert veselu kaudzi tablešu, kā arī sajutu uzlabojumus muguras un plecu joslā. Mēs gadiem ilgi bojājam savu veselību, bet tad gribam to momentāli izmainīt, bet tā tas nestrādā. Starp citu, tagad vēdera preses vingrinājumus varu izpildīt brīvi.

Paldies, Elīna!

"Mēs gadiem ilgi bojājam savu veselību un tad gribam momentāli to izmainīt, bet tā tas nestrādā…"

Olga, 58

    Pie Elīnas trenējos jau vairākus gadus un ne brīdi neesmu to nožēlojusi. Covid laikā treniņiem ne vienmēr ir viegli motivēties, bet Elīnas piedāvātais treniņu režīms 3 reizes nedēļā ļoti palīdz.

    Elīna vada treniņus profesionāli un rūpīgi, pievēršot uzmanību dažādām svarīgām niansēm. Katru vingrinājumu esmu iemācījusies izpildīt precīzi un pareizi, kas nav mazsvarīgi.

   Kopš sāku trenēties, uzlaboju ne tikai pašsajūtu, bet arī kopējo ķermeņa tonusu. Jūtu stingrāku stāju, savāktāku muguru un labāku izturību. Ikdienā strādāju sēdošu darbu pie datora, tāpēc veselīga izkustēšanās Elīnas treniņos pēc darba dienas ir kļuvusi par neatņemamu manas ikdienas sastāvdaļu. 

   Iesaku šos treniņus visa vecuma un dzimuma cilvēkiem, jo tie ir vērsti uz muguras un ķermeņa dziļo muskuļu nostiprināšanu, kas, protams, ir nepieciešams mums visiem!

"Izkustēšanās Elīnas treniņos pēc darba dienas ir kļuvusi par neatņemamu manas ikdienas sastāvdaļu."

Marina, 49

    Elīnas treniņus apmeklēju kopš pandēmijas sākuma martā. Iepriekš nebiju iedomājusies, ka kādreiz dzīvē spēšu ilglaicīgi nodarboties ar online treniņiem, tomēr līdz šim brīdim esmu to darījusi vismaz 1 x nedēļā.

    Uzlabojusies ir mana izpratne par elpošanu treniņu laikā. Lokanības un līdzsvara sajūtas kļuvušas spēcīgākas. Stāja stabilāka. Kopumā mana pašsajūta ir uzlabojusies.

   Ievērojot papildus veselīga uztura principus, ar Elīnas treniņu palīdzību šajā sarežģītajā laikā neuzņēmu  liekos kilogramus un saglabāju normālu ķermeņa svaru. Man ļoti patīk Elīnas pieeja slodzei treniņu laikā - tā nav pārmērīga, bet saudzīga. Kopumā, rezumējot visu iepriekš sacīto - šie treniņi ir mans 2020. atklājums!

"Man ļoti patīk Elīnas pieeja slodzei treniņu laikā - tā nav pārmērīga, bet saudzīga."

Kristīne, 31

   Pirms grūtniecības biju ar sportu uz Tu - kardio treniņi svaigā gaisā, tad sporta zāle (dzelži), kādu periodu arī stiepšanās treniņi. Pēc dzemdībām, kad uzraugošais ārsts deva zaļo gaismu sporta aktivitātēm, sapratu, ka vēlos atrast kaut ko saudzējošu, bet efektīvu, jo vairāk kā gadu vienīgās fiziskās aktivitātes bija pastaigas svaigā gaisā.

   Ilgi nenācās meklēt - māsas pozitīvā pieredze un acīmredzamais rezultāts noveda pie Elīnas nodarbībām, kas izrādījās tieši tas, kas man nepieciešams - dziļās muskulatūras treniņi tiešsaistē.

   Noteikti iesaku visām jaunajām māmiņām (pēc ārsta atļaujas saņemšanas, protams), kurām nepieciešams ne tikai atgūt formu, bet arī atbrīvot saspringto muguru, kaklu pēc patīkamajām ikdienas rūpēm par mazuli un visiem, kas vēlas iegūt veselīgas aprises, neiedzīvojoties traumās pārslogojot sevi vai nepareizi pildot vingrojumus (Elīna rāda un detalizēti stāsta par pareizu tehniku). Pēc katras nodarbības jūtu vieglumu, mundrumu un nākošajā dienā arī to, ka muskuļi ir pastrādājuši. Priecājos, ka ir šādi treniņi un iespēja investēt savā veselībā!

"Pēc katras nodarbības jūtu vieglumu, mundrumu un nākošajā dienā arī to, ka muskuļi ir pastrādājuši."

Diāna

Pievienojies MOVE un ievies veselīgas pārmaiņas savā ikdienā!

SAZINIES!

movelabsajutai@gmail.com

+371 26601185

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

Saņem aktuālu informāciju par MOVE jaunumiem un īpašiem piedāvājumiem

E-pasts ir reģistrēts. Paldies!

bottom of page