Video lekcijas un kursi

 

Tava investīcija personīgajā izaugsmē, saņemot vērtīgas zināšanas no dažādu jomu ekspertiem sev ērtā laikā un vietā video formātā. Esam apkopojuši aktuālākās un pieprasītākās tēmas, piedāvājot gan spilgtākos lekciju fragmentus, gan arī pilnus ierakstus no HiPotential.lv personības izaugsmes vakariem, dažādiem semināriem un kursiem. 

VISAS LEKCIJAS

Personīgās produktivitātes ABC 

LEKTORS 

Kristaps Kravalis - mg. theol., HiPotential.lv, PlayPotential.lv, kristapskravalis.com veidotājs, personīgās produktivitātes treneris.

LEKCIJA

Ātrie produktivitātes un laika plānošanas risinājumi visbiežāk norāda uz cīnīšanos ar sekām, nevis strādāšanu ar cēloni. Lektors piedāvā padziļinātu skatījumu uz personīgās produktivitātes tēmu caur sekojošiem punktiem:
1. Personīgās produktivitātes paradigmas;
2. Augstas personīgās produktivitātes trīsvienība;
3. Kārtības un haosa līdzsvars;
4. Enerģijas menedžmenta pamatprincipi;
5. Uzdevumu izpildes stratēģijas un filtri.

FRAGMENTS NO LEKCIJAS

Cena

Pērc un skaties

Plašāka info un iegāde

97 min

6 mēnešus

Skaties jau tulīt

11,99 EUR

Ilgums

Paškomunikācija - pozitīva iekšējā dialoga attīstīšana

LEKTORS 

Indulis Paičs - mācītājs, teologs, lektors, autors.

LEKCIJA

Mūsdienās daudz tiek runāts par komunikāciju un tās uzlabošanu. Cilvēki sazinās un saziņas procesam var palīdzēt vai arī traucēt. Taču arī cilvēkā pašā notiek tāds kā nemitīgs dialogs, kura laikā “sarunājas” dažādas smadzeņu struktūras, prāts ar sirdi, domāšana ar emocijām, “mana iepriekšējā versija” ar “to, kas es vēlos kļūt”, iekšējais “kritiķis” ar iekšējo “bērnu” utt. Kā es iekšēji komentēju dzīves notikumus? Kā man “saprasties” ar manām izjūtām? Arī psihes iekšienē komunikācijas prasmes ir ļoti svarīgas, ko arī plašāk atklāsim lekcijas gaitā.

FRAGMENTS NO LEKCIJAS

Cena

Plašāka info un iegāde

119 min

6 mēnešus

Skaties jau tulīt

11,99 EUR

Ilgums

Pērc un skaties

Sievišķības spēks - tās atjaunošana un dziedināšana

LEKTORE

Ina Grasmane - mg. psych., psiholoģe ar ilggadēju terapeitisko pieredzi..

LEKCIJA

Sievišķības attīstība ir katrai sievietei dots, unikāls attīstības ceļš. Tomēr uzdevumi, kas sievietei savas dzīves laikā uz šī ceļa ir jāatrisina - līdzīgi. Šos uzdevumus cilvēce ir mēģinājusi aprakstīt gan mitoloģijā, caur simboliem, gan psiholoģijā, gan Bībelē. Uz šī sievišķības attīstības ceļa ir pārbaudījumi. No tā, kā sieviete apzinās šos pārbaudījumus un kā iemācās apzināti tos risināt, ir atkarīga sievišķā gudrība un viņas dzīves veiksme. HiPotential vakars “Sievišķības spēks” palīdzēs sievietei dziļāk iepazīt sevi, saņemt atbalstu sievišķības attīstības ceļā, atrodot jaunu iedvesmu un spēku pieņemt dažādās dzīves situācijas. Vesela sievišķība pārveido, atbrīvo un ieved jaunā attiecību un attīstības kvalitātē. Tēma noderīga arī vīriešiem, jo tā ir iespēja tuvāk iepazīt savu sievieti kā arī sievišķo sevī.

FRAGMENTS NO LEKCIJAS

Plašāka info un iegāde

115 min

6 mēnešus

Skaties jau tulīt

Cena

11,99 EUR

Ilgums

Pērc un skaties

Es. Dizains. Uzņēmējdarbība.

LEKTORS 

Aigars Mamis - grafikas dizaineris, uzņēmuma "Overpriced" līdzdibinātājs, RĪGA kreklu dizaina autors.

LEKCIJA

Lekcijā Aigars Mamis dalās ar stāstu par savu ceļu, mācībām un pagrieziena punktiem, kas viņam palīdzējuši kļūt ne tikai par Latvijā zināmu grafikas dizaineri, bet arī uzņēmēju, vīru un tēvu. Aigars atzīst, ka tas viss ir iespējams, tikai "būvējot uz pareizajiem pamatiem", jo mēs katrs ar savu ikdienu kaut ko būvējam. Kā uzbūvēt ko vērtīgu un paliekošu? Divās sesijās Aigars dalās ar pieredzi un pārdomām par pamatiem, kas mums ir nepieciešami, lai neapmaldītos, kamēr veidojam savus uzņēmumus, ģimenes, universitātes un baznīcas.

FRAGMENTS NO LEKCIJAS

Cena

Plašāka info un iegāde

122 min

6 mēnešus

Skaties jau tulīt

11,99 EUR

Ilgums

Pērc un skaties

Kontakti

+371 28864248 (Kristaps) 

Rekvizīti

SIA "HiPotential.lv"

Daugavgrīvas iela 132 k-2-4, Rīga, LV-1055

Reģ. nr. 50203173251
Banka – Swedbank
Konta nr. – LV58HABA0551045760566

play ar ēnām png.png

Kontakti

Faktiskā adrese: 

Mārstaļu iela 10, Vecrīga.

 

Spēļu noma, aktivitāšu programmas u.c. jautājumi:

 

+371 28864248 (Kristaps)

E-pasts: 

info@hipotential.lv

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram

© HiPotential 2020

Jebkādu mājaslapas materiālu pilnīga vai daļēja izmantošana atļauta tikai ar rakstisku SIA "HiPotential.lv" vadības piekrišanu.