top of page

3 x 3 PROGRAMMA

3 x 3

ķermeņa un dzīvesveida transformācija

Ķermeņa un dzīvesveida transformācijas programma, kuras ietvaros dalībnieku grupa līdz 12 cilvēkiem vismaz 3 mēnešu garumā praktizē 3 veselīga dzīvesveida aspektus profesionāļu vadībā:

3x3 PROGRAMMA

 

Individuālā fiziskās slodzes programma un treniņi sertificētu treneru vadībā.

Veselīga uztura nodarbības uztura speciālistes vadībā. 

Produktivitātes un

“high performance” nodarbības trenera vadībā.

 • Programmas ilgums - 1. oktobris - 18. decembris ar iespēju turpināt treniņus arī pēc programmas beigām.

 • Programmas izmaksas - 175 eur/mēnesī, programmā iekļauts:

Oktobris

Novembris

Decembris(līdz 18. decembrim ieskaitot)

Reģistrācija programmai - ej.uz/3x3programma

 1. Sporta kluba “Ultrafitness” (A. Čaka iela 145) mēneša abonements.

 2. 3 treniņi nedēļā (pirmdienas, trešdienas, piektdienas - 07:00-08:00) sertificētu treneru vadībā pēc individuālas programmas (3 cilvēku grupa).

 3. Personīgās produktivitātes un “high performance” nodarbības vienu reizi nedēļā (otrdienās plkst. 19:00-21:00), Vecrīgā, Mārstaļu ielā 10, LELB jaunatnes centra telpās.

 1. Sporta kluba “Ultrafitness” (A. Čaka iela 145) mēneša abonements.

 2. 3 treniņi nedēļā (pirmdienas, trešdienas, piektdienas - 07:00-08:00) sertificētu treneru vadībā pēc individuālas programmas (3 cilvēku grupa).

 3. Veselīga uztura grupas nodarbība uztura speciālistes Anetes Rozenbergas vadībā vienu reizi nedēļā (otrdienās plkst. 19:00-21:00).

 1. Sporta kluba “Ultrafitness” (A. Čaka iela 145) mēneša abonements.

 2. 3 treniņi nedēļā (pirmdienas, trešdienas, piektdienas - 07:00-08:00) sertificētu treneru vadībā pēc individuālas programmas (3 cilvēku grupa).

 3. Ieradumu maiņas nodarbības grupā un individuāli trenera Kristapa Kravaļa vadībā (otrdienās plkst. 18:30-21:00 un individuāli pēc saskaņošanas).

PROGRAMMAS TRENERI

Kristaps K FINAL_IMG_5465.jpg

Kristaps Kravalis

        Vispusīgi veselīga dzīvesveida un personības izaugsmes kustības “HiPotential.lv” veidotājs un idejas autors, LU Teoloģijas fakultātes maģistrantūras absolvents, fonda “Viegli” apbalvojuma “Laiks Ziedonim 2017 un 2018” nominants, uzņēmuma "FranklinCovey Latvija" treneris. Ikdienā vada dažādus ar personības izaugsmi saistītus projektus jauniešiem, pieaugušajiem un uzņēmumiem. Vairāku gadu garumā pētījis personīgās produktivitātes un “high performance” tēmu teorētiskā un praktiskā līmenī, apkopojot zināšanas no novadītajiem kursiem, nodarbībām, grāmatām, pētījumiem un personīgās pieredzes.

        Personīgās produktivitātes un “high performance” nodarbību laikā padziļināti apgūsim 3 augstas personīgās produktivitātes pīlārus - jēgpilna virzība, enerģijas menedžments, laika/uzdevumu/mērķu menedžments. Katru tēmu balstīsim gan klasiskajās produktivitātes pieejās, gan arī inovatīvos pētījumos. Grupas lielākais izaicinājums un atšķirība no, piemēram, kādas grāmatas izlasīšanas, būs mērķtiecīga ieradumu mainīšana, lai, ņemot vērā savu personības tipu un pieredzi, katrs varētu mainīt savus esošos ieradumus un jauniem - augstas produktivitātes principiem.

personīgās produktivitātes un "high performance" treneris

ATSAUKSMES no 3 x 3 programmas

Oskars Smoļaks (Rīgas V. Sv. Ģertrūdes draudzes mācītājs)

oskars-01-01.png

"Jau ilgāku laiku biju domājis, ka jāsāk sportot, lai labāk justos un darba dienas nogurums liktu par sevi manīt pēc iespējas vēlāk vakarā, nevis dienas vidū. Taču labie nodomi un apņēmība parasti ātri vien pazuda darbu gūzmā. 3x3 programma palīdzēja pārvarēt paradumu palikt tikai pie labā nodoma un kaut ko beidzot iesākt, jo tā bija iespēja darīt KOPĀ. Rēķināšanās ar programmas biedriem  un tas, ka rēķinās arī ar Tevi, palīdzēja nepadoties. Iespēja sastādīt veselīga uztura plānu un personības izaugsme bija laba pievienotā vērtība manam sākotnējam nodomam. Programma noslēgusies, bet tajā aizsāktais turpinās!"

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā notiek reģistrācija 3x3 programmai?

 • Reģistrācija tiek apstiprināta, kad dalībnieks reģistrācijas saitē ej.uz/3x3programma, noslēdzot reģistrāciju ar dalības maksas pārskaitījumu. Pēc tam dalībnieks tiek pievienots Facebook slēgtajai grupai, kurā notiks programmas svarīgākās informācijas apmaiņa, kā arī darba materiālu publicēšana.

Kā noritēs sporta zāles treniņi?

 • Treniņi notiks sporta klubā “Ultrafitness” (Rīga, A. Čaka iela 145) trenažieru zālē no 1. oktobra - 17. decembrim, pirmdienās, trešdienās un piektdienās plkst. 07:00-08:00. Katram dalībniekam noformēsim personīgo abonementa elektronisko karti, kas kalpo kā ieeja sporta klubā. Katrs dalībnieks trenēsies 3 cilvēku grupā sertificēta trenera pavadībā pēc individuāli izstrādātas treniņa programmas, kur pirmie treniņi būs ar uzsvaru uz diagnostiku un mērķu izvirzīšanu, lai tālāk turpinātu trenēties un kopīgi sasniegt mērķus pēc individuālas programmas. Treniņus vadīs treneri Oskars Paeglekalns un Reinis Rudzītis.

Kā noritēs personīgās produktivitātes, “high performance” un ieradumu maiņas nodarbības?

 • Uz šīm nodarbībām tiksimies katru oktobra (personīgā produktivitāte) un decembra (ieradumu maiņa - līdz 18. decembrim ieskaitot) otrdienas vakaru plkst. 19:00-21:00, Kristapa Kravaļa vadībā. Nodarbības notiks Vecrīgā, Mārstaļu ielā 10, LELB jaunatnes centra telpās. Aprakstu par nodarbībām atradīsi šīs lapas sākumā.

Kā noritēs veselīga uztura nodarbības?

 • Veselīga uztura nodarbības sāksies programmas otrajā mēnesī - novembrī, otrdienās plkst. 19:00-21:00, Vecrīgā, Mārstaļu ielā 10, LELB jaunatnes centra telpās. Nodarbības vadīs uztura speciāliste Anete Rozenberga. Aprakstu par nodarbībām atradīsi šīs lapas sākumā.

bottom of page